DREVYKOM s.r.o. je certifikovaná firma pro prodej a montáž dveří a zárubní a schodišťových systémů

Schodišťové systémy na schody

TOP STEP moderní systém obložení schodišť

Schodišťový systém TOP STEP je systém určený pro obložení již existujících schodů nebo schodišť. Používá se jak u nových schodišť k povrchové úpravě schodiště tak i u schodišť starších jako jedna z velmi kvalitních a přitom jednoduchých způsobů rekonstrukce povrchu schodů.I starší schody za použití schodišťového systému TOP STAP vypadají jako nové a jsme schopni design a barvu schodiště přizpůsobit interiéru ve kterém je schodiště použito. Díky tomuto schodišťovému systému se může i starší schodiště stát luxusní moderní dominantou celého interiéru a není na to potřeba závratných a horentních částek.

Tento způsob obkladu schodiště je možno kombinovat s osvícením a podsvícením schodiště což dodá schodišti další designový rozměr.

Obložení schodů systémem TOP STEP je možno použit na téměř všechny typy materiálů ze kterých jsou původní schody vyrobené například:

• betonový podklad

• dřevěný podklad - renovace dřevěných schodišť

• kovový podklad

• ostatní materiály jako kámen nebo teraso

prohlédněte se námi realizované rekonstrukce a obklady schodišť na stránce s referencemi schodišť. Zavolejte nám na telefonní číslo 602 720 560 nebo napište na email drevykom@drevykom.cz  a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci nad vašimi schody a možnosti jejich obložení pomocí tohoto systému TOP STEP. Rádi Vám poradíme, navrhneme nejoptimálnější řešení renovace vašeho schodiště včetně možnosti výběru materiálu který bude použitý na obložení schodiště popřípadě na nové zábradlí. Pomůžeme Vám vyřešit Váš problém se schodištěm !

sapeli logo

Schody pro Třebíč i okolní města:

  • Moravské Budějovice
  • Náměšť nad Oslavou
  • Velké Meziříčí
  • Moravský Krumlov...
Aktuality

 

13.3.2016
Skleněné dveře Sapglass

Prohlédněte si moderní desénové celoskleněné dveře Sapglass z nabídky Sapeli. K prohlédnuté a zakoupení v našem interiérovém centru v Třebíči.

12.3.2016
S „nákupy OnaDnes“ sleva 15% na komplet dýhované  dveře + zárubně

Od 14.3. do 31.5.2016 sleva 15% na komplet dýhované dveře a zárubně při předložení kuponu „nákupy OnaDnes“.

15.2.2016
Vítězný návrh interiéru bytu a designové dveře

V soutěži firmy Sapeli o nejlepší návrh a realizace interiéru domu nebo bytu jsme s naší realizací interiéru rodinného domu v Čechočovicích vyhráli.

Archiv aktualit
Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Kolik je 2+3?

Váš dotaz: