DREVYKOM s.r.o. je certifikovaná firma pro prodej a montáž dveří a zárubní a schodišťových systémů

Schodišťové systémy na schody

TOP STEP moderní systém obložení schodišť

Schodišťový systém TOP STEP je systém určený pro obložení již existujících schodů nebo schodišť. Používá se jak u nových schodišť k povrchové úpravě schodiště tak i u schodišť starších jako jedna z velmi kvalitních a přitom jednoduchých způsobů rekonstrukce povrchu schodů.I starší schody za použití schodišťového systému TOP STAP vypadají jako nové a jsme schopni design a barvu schodiště přizpůsobit interiéru ve kterém je schodiště použito. Díky tomuto schodišťovému systému se může i starší schodiště stát luxusní moderní dominantou celého interiéru a není na to potřeba závratných a horentních částek.

Tento způsob obkladu schodiště je možno kombinovat s osvícením a podsvícením schodiště což dodá schodišti další designový rozměr.

Obložení schodů systémem TOP STEP je možno použit na téměř všechny typy materiálů ze kterých jsou původní schody vyrobené například:

• betonový podklad

• dřevěný podklad - renovace dřevěných schodišť

• kovový podklad

• ostatní materiály jako kámen nebo teraso

prohlédněte se námi realizované rekonstrukce a obklady schodišť na stránce s referencemi schodišť. Zavolejte nám na telefonní číslo 602 720 560 nebo napište na email drevykom@drevykom.cz  a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci nad vašimi schody a možnosti jejich obložení pomocí tohoto systému TOP STEP. Rádi Vám poradíme, navrhneme nejoptimálnější řešení renovace vašeho schodiště včetně možnosti výběru materiálu který bude použitý na obložení schodiště popřípadě na nové zábradlí. Pomůžeme Vám vyřešit Váš problém se schodištěm !

sapeli logo

Schody pro Třebíč i okolní města:

  • Moravské Budějovice
  • Náměšť nad Oslavou
  • Velké Meziříčí
  • Moravský Krumlov...
Aktuality

 

5.6.2016
Dveře a zárubně v dekoru borovice a Sapdecor  sleva 15%

Akce na sety dveří a zárubní v materiálu CPL v povrchu borovice a Sapdecor . Šest nových designů za akční ceny se slevou 15%

3.6.2016
SAPELI novinky, komplet dveře a zárubně se slevou až 3.900,-Kč

Akce na modelové řady dveří a zárubní TALIA, REDE a SAPGLASS se vzory REDE a NOTE.

13.3.2016
Skleněné dveře Sapglass

Prohlédněte si moderní desénové celoskleněné dveře Sapglass z nabídky Sapeli. K prohlédnuté a zakoupení v našem interiérovém centru v Třebíči.

Archiv aktualit
Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Kolik je 2+3?

Váš dotaz: