Vážení zákazníci, od 1.3.2023 bude vzorková prodejna otevřena od 8:00 do 16:00 hodin, do odvoliání. Děkujeme za pochopení.

UKÁZKY NAŠICH PRACÍ
Díky kvalitě naší práce při prodeji a montáži dveří a zárubní SAPELI jsme zařazeni do vybraných prodejen označených značkou „SAPELI POINT“.

Interiérové dveře Lotos do rodinného domu v Hrotovicích

Do rodinného domu v Hrotovicích u Třebíče jsme dodali a namontovali interiérové dveře Lotos model 13 od dodavatele SAPELI.

Tyto interiérové dveře mají povrchovou úpravu vysoký lesk, barva bílá, magnetický zámek a AL hranu dveří. Ke dveřím byla namontovaná také mechanická prahová lišta a zárubně OBTUS také do SAPELI.

Zárubně v tomto případě jsou vzhledem k designu interiéru a dveří typ OBTUS v povrchové úpravě CPL kovolaminát se skrytým závěsem typ SAPTEC 340. Také jsme použili vrchní kování ENTRY SNi broušeno (M-T), čtvercová rozeta.

Tyto interiérové dveře jsme dodali a namontovali jako zakázku na klíč od výběru dveří, kování zárubně a doplňků na naší vzorkové prodejně v Třebíči, přes objednání jednotlivých komponentů až po konečnou montáž přímo v rodinném domě u zákazníka.